ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У вигадках Росії про збитий "Боїнг" МН-17 виявили явну брехню

У презентованих Міноборони Росії документах на зенітну ракету комплексу "Бук", з якої був збитий пасажирський літак МН-17, журналісти виявили помилку

Depo.
18 вересня 2018 23:36
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє "Нова газета", копію документа на "Бук" завірили майже на рік раніше підписання оригіналу, передає Depo.Донбас.

У документі, згідно з правилами відновлення оригіналів, визначеним ДСТУ, стоять позначки особи, відповідальної за заповнення. В даному випадку відповідальною була робітниця з прізвищем Дмитрієва. У документі щонайменше на чотирьох аркушах є її прізвище і підпис, а також дата - 14 січня 1986 року. При цьому зазначено, що ракета була виготовлена 24 грудня 1986 року.

"Виходить, Дмитрієва виготовила копію документа на готовий виріб майже за рік до його виробництва?", – підкреслюється в матеріалі.

Цей факт породжує питання: хто і коли міг втрутитися в створений Дмитрієвою документ, який, "ймовірно, не мав відношення до ракети, випущеної по "Боїнгу". У цьому контексті звертає на себе увагу і почерк заповнювача другого документа - "зведеної відомості на виріб".

"Очевидно, її заповнює одна людина: автор в особливій стилістиці виписує цифру 2, щоразу виводячи петлю нагорі і внизу. При цьому в змісті відомості, де єдиний раз вказаний серійний номер ракети - 8868720, цифра 2 виписана інакше. Також помітно, що при написанні останніх двох цифр використовувалася більше світла туш", - зазначається у виданні.

Нагадаємо, 17 вересня у Мініоборони РФ заявили, що ракета, яка збила рейс МН17, після виготовлення була поставлена в УРСР, а після розпаду СРСР була прийнята на озброєння української армії. В оборонному відомстві стверджували, що ракету було виготовлено на Долгопрудненському машинобудівному виробничому об'єднанні у 1986 році і в грудні того ж року направлено до 223-ї зенітно-ракетної бригади в м. Теребовля Тернопільської області.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook