ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Туки склали реєстр постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації у Сватовому

У Сватовому складений реєстр осіб, домогосподарства яких постраждали внаслідок надзвичайної ситуації
Depo.
9 листопада 2015 12:06
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба Луганської ВЦА, до реєстру включено 1705 домогосподарств (667 квартир і 1038 приватних житлових будинків), передає Depo.Донбас.

Для надання матеріальної допомоги на першочергове життєзабезпечення з обласного бюджету було виділено 4 млн грн, з них по 10 тис. грн отримали 6 родин, домогосподарства яких були пошкодженні

Залишки коштів будуть рівними частинами розподілені між рештою власників пошкоджених домогосподарств.

Нагадаємо, 3 листопада голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука підписав розпорядження № 528, відповідно до якого з обласного бюджету додатково виділено 4 млн грн для надання матеріальної допомоги постраждалим унаслідок надзвичайної ситуації у Сватовому.

Також, 30 жовтня розпорядженням Туки з обласного бюджету вже було виділено 10 млн грн для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у місті Сватовому та надання матеріальної допомоги постраждалим.

Нагадаємо, у Сватовому внаслідок вибухів снарядів і пожежі пошкоджено близько 50 багатоповерхівок, у приватному секторі пошкоджено близько 600 будинків.

Більше новин про події на Луганщині читайте на Depo.Донбас.