У Сватовому нарахували близько 650 пошкоджених будинків

У Сватовому внаслідок вибухів снарядів і пожежі пошкоджено близько 50 багатоповерхівок, у приватному секторі пошкоджено близько 600 будинків

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної ВЦА, багатоповерхівки потребують ремонту, а саме заміни даху та віконних блоків.

За даними відомства, два будинки мають серйозні ушкодження в результаті прямих попадань у зовнішні стіни будівель.

"У деяких будинках є тріщини в зовнішніх та внутрішніх стінах. Пошкоджено близько 20 об’єктів інфраструктури й соціального призначення: школу мистецтв, будівлю Пенсійного фонду, будівлю міської ради, гімназію, 3 загальноосвітні школи, центр розвитку дитини, школу інтернат, 3 дитячих дошкільних заклади, центр медико-первинної допомоги", - йдеться у повідомленні.

У приватному секторі пошкоджено близько 600 об’єктів.

"З них один приватний будинок зруйнований повністю, два – на 75%. Інші будинки потребують повного та часткового ремонту. Зруйновано багато господарських споруд на приватних подвір’їв", - зазначається у повідомленні.

Як повідомляв Depo.Донбас, голова луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука має намір виділити з обласного бюджету додаткову допомогу постраждалим у пожежі в Сватовому 4 млн гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас