У Станиці вкрали троянди, висаджені на честь загиблих воїнів ЗСУ

У Станиці Луганській вандали викапали саджанці троянд, висаджених на честь загиблих воїнів ЗСУ, які звільняти населений пункт від "ЛНР"

Як повідомляє Станично-Луганська райдержадміністрація, троянди посадила восени минулого року молодь з ГО “Золоті Левенята”, передає Depo.Донбас.

Молодь  провела акцію “Троянда пам'яті” по збору коштів для висадки троянд, на честь загиблих воїнів, які звільняли та боронили наш район. Під час акції було зібрано 7500 гривень, на які закупили саджанці троянд. А напередодні свята Дня захисника України, на центральній площі Станиці Луганській було висаджено 330 саджанців троянд.

"Але сумно, бо, на жаль, не всі мешканці Станиці поважають нашу молодь, поважають інших мешканців Станиці та її гостей, а головне не поважають пам'ять про загиблих героях, які ціною свого життя зробили так, щоб територія нашого району була вільна від окупантів, щоб у центрі Станиці діточки грались, гойдались та посміхались граючись на новому ігровому майданчику. Якийсь вандал вважає, що троянди висаджені молоддю на честь загиблих воїнів, краще виглядатимуть в його подвір'ї", - йдеться у повідомленні.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас