UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Слов'янську впроваджують нову систему шкільного харчування

У шкільних їдальнях Слов’янська планують переглянути меню та впровадити нову систему харчування

Про це заявив заступник міського голови Юрій Підлісний, передає Depo.Донбас з посиланням на 6262.

На сьогодні експеримент тільки розпочався. Для цього у Слов’янську будуть відібрані 5-6 шкіл, де будуть впроваджувати систему харчування за рецептурним збірником кулінара і автора проекту "Нове шкільне харчування" Євгена Клопотенка.

Збірник і технологічні карти були узгоджені. "Міністерство зацікавлене у реалізації проекту "Нове шкільне харчування" у закладах шкільної освіти по всій Україні. Зі свого боку, ми зробимо усе можливе, щоб реформувати шкільне харчування" - відзначив перший заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей. 

За новою системою, харчування повинно бути, по-перше, смачним та здоровим, по-друге - не суттєво відрізнятися у ціні від того харчування, яке ми маємо зараз (10 грн. - ред.) - зазначив Підлісний. 

Експериментальне харчування не з’явиться у шкільних їдальнях Слов‘янська вже 1 вересня цього року, а буде впроваджуватись в декілька етапів:

- інформаційна кампанія - стартує з 1 вересня і включає в себе отримання рецептурних збірників, відео-уроки для кухарів, організаційну та методичну допомогу;

- поетапне впровадження нового меню - поява нових страв та зміна рецептури.

Як зазначив міський голова Слов’янська Вадим Лях, після новорічних канікул меню вже має змінитися повністю. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook