У Слов'янську прокуратура взялася за асфальтобетонні заводи, що забруднюють повітря

У Слов'янську прокуратура розпочала розслідування за фактом забруднення атмосферного повітря двома асфальтобетонними заводами, розташованими у курортній зоні

Про це повідомляє прокуратура Донеччини, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 241 КК України, тобто забруднення атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров’я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва внаслідок порушення спеціальних правил.

Встановлено, що на території Райгородоцької селищної ради, а саме у санітарній зоні Слов’янського курорту та охоронній зоні р. Сіверський Донець, знаходяться два асфальтобетонних заводи: товариства з обмеженою відповідальністю "Хозхімсервіс" та "Сєверодонецький асфальтобетонний завод".

Вказані підприємства здійснюють викиди у вигляді чорного диму за відсутності спеціальних дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, які дають право експлуатувати такі об’єкти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас