UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Слов'янській психлікарні відповіли на звинувачення про катування пацієнтів

Заступник головного лікаря Донецької обласної клінічної психіатричної лікарні Олена Рубан прокоментувала звинувачення у катуванні пацієнтів в медзакладі

Вона розповіла про випадок з прикутим кайданками чоловіком, якого побачили правозахисники, передає Depo.Донбас з посиланням на UA:Донбас.

"Так як він перебував під вартою з ним був конвой поліції, який його охороняв. І вони діяли відповідно до своїх інструкцій, надягали на нього кайданки", - сказала вона.

Що стосується зауважень щодо умов перебування пацієнтів, за її словами, вони покращаться, в кінці року, коли завершать ремонт в головному корпусі.

Вона спростувала заяву правозахисників і сказала, що психлікарня, яка в 2014 році вимушено переїхала зі зруйнованого обстрілами села Семенівка у Слов'янськ, працює за ліцензією.

Нагадаємо, представники омбудсмена у психлікарні в Слов'янську побачили прикутого до ліжка чоловіка. Вони заявили, що чоловік знаходився там без судового рішення, а в лікарні 17 років немає ліцензії на роботу.

Правозахисники зазначали, що у закладі нелюдські умови утримання пацієнтів. 

Разом з держслужбовцями психіатричну лікарню відвідав і Руслан Імереллі - експерт із захисту прав людини в області психіатрії при офісі омбудсмена.

Незважаючи на великий досвід те, що побачив Імереллі в обласній психіатричній лікарні Слов'янська, його шокувало.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook