У Слов'янську ялинку відкрив Дід Мороз-Ахметов: не обійшлося без тисняви за "халявою" (ВІДЕО)

У Слов'янську 19 грудня відбулося відкриття центральної ялинки міста під час якої пенсіонерки влаштували тисняву за безкоштовними подарунками від фонду нардепа Наталі Королевської "Дорога життя"

У Слов'янську ялинку відкрив Дід Мороз-А…

Як пише 6262, подивитися на новорічну красуню приїхали дітлахи з багатьох районів нашого міста. Вся площа пестріла червоно-білими кульками з написом "Дорога життя".

У Слов'янську ялинку відкрив Дід Мороз-Ахметов: не обійшлося без тисняви за

Щоправда Снігуронька виглядала досить дивно, не всі присутні розуміли чому.   

У Слов'янську ялинку відкрив Дід Мороз-Ахметов: не обійшлося без тисняви за

Як не дивно, після виходу на сцену Святого Миколая, який відрізнявся від інших своєю української промовою, перевдягнені у "тварин" актори почали кликати Діда Мороза. 

"В оточенні оленів, народного депутата Наталії Королевської, Святого Миколая та Діда Мороза, під білою бородою якого пізнавався провідний Марк Ахметов, Слов'янський міський голова Вадим Лях дав команду запалити ялинку", - пише видання, але зазначає, що найцікавіше було ще попереду.

У Слов'янську ялинку відкрив Дід Мороз-Ахметов: не обійшлося без тисняви за

Поки батьки зі своїми дітьми пробували водити навколо ялинки хороводи, зі сцени пролунало "Подарунки!"

"Потік людей ринув до сцени давлячи і руйнуючи все на своєму шляху. Крики захоплення через кілька секунд перетворилися на крики жаху і болю. Хапаючи кілька подарунків відразу, дорослі тиснули дітей. Мішки тільки встигали підносити, а бабусі з криками "у мене теж онуки" почали залазити на сцену", - йдеться у репортажі.

Як повідомило джерело з міської ради, у сценарії свята новорічні подарунки не планувалися. Ідея належить відомому всім жителям міста благодійному фонду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook