UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У штабі ООС пояснили, чому не назвали точну кількість бійців ЗСУ, які загинули за 2 дні

У штабі ООС підтвердили інформацію про загибель трьох військовослужбовців ЗСУ, зазначивши, що дві смерті з трьох сталися не через участь в бойових діях

Як повідомляють різні джерела, боєць ЗСУ Олексій Попко з міста Дніпро служив в 74-му окремому розвідувальному батальйоні. Про його смерть повідомила депутат Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова і відділ соцзахисту ветеранів міськради.

Ще один загиблий 20-річний боєць - Олександр Колбун з Чернівецької області. Про його смерть повідомив глава Манічевской районної адміністрації Андрій Линдюк.

Також, в ніч з 14 на 15 серпня в районі Золотого Луганській області загинув Василь Євстегнєєв 1980 року народження. Військовий служив в 72-й бригаді.

У соцмережах повідомили про загибель Костянтина Гаврика із Запорізької області. Він теж служив в 72-й бригаді і загинув на Луганщині 14 серпня. При цьому офіційні особи про його смерті не повідомляють.

"Протягом 14-го числа загинув один військовослужбовець, про який повідомлялося на сторінці в Facebook ООС, в результаті бойових дій. І 15-го числа ще два військовослужбовців, які втратили життя не через участь в бойових діях, а з інших причин. Це не бойові втрати, тому вони не озвучувалися", - зазначив начальник прес-центру штабу ООС Віктор Шубець.

Нагадаємо, штаб ООС звинувачують у замовчуванні через четверих загиблих бійців замість одного за дві доби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook