ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Рубіжному відкрили центр допомоги переселенцям (ФОТО)

У Рубіжному офіційно відкрили приймальню для внутрішньо переміщених осіб
Depo.
17 грудня 2015 15:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, передає Depo.Донбас.

"Проект зі створення і організації роботи громадської приймальні для переселенців реалізований благодійним фондом Юрія Цибулі «Надія» в рамках проекту «Українська ініціатива з укріплення впевненості» (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)" - йдеться у повідомленні.

У Рубіжному відкрили центр допомоги переселенцям (ФОТО) - фото 1

Проект передбачає створення і функціонування єдиного центру в Рубіжному з надання всебічної допомоги та підтримки внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово мешкають на території. Основним напрямом діяльності координаційного центру є пошук, об’єднання і залучення до практичної роботи з вирішення проблем переселенців усіх волонтерських організацій і благодійних фондів, що працюють з внутрішньо переміщеними особами. В офісі організації переселенці можуть отримати психологічну і гуманітарну допомогу, первинну юридичну консультацію, допомогу в працевлаштуванні, пошуку житла тощо. Усі види послуг надаються безкоштовно.

У Рубіжному відкрили центр допомоги переселенцям (ФОТО) - фото 2

У прес-службі зазаначають, що громадська приймальна розпочала свою роботу в тестовому режимі ще в листопаді. За цей час її відвідало більше 300 переселенців.

У Рубіжному відкрили центр допомоги переселенцям (ФОТО) - фото 3

У Рубіжному відкрили центр допомоги переселенцям (ФОТО) - фото 4

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас