UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У посольстві Німеччини прокоментували видачу віз власникам російських паспортів з ОРДЛО

У посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Києві заперечують інформацію про видачу віз власникам роспаспортів з ОРДЛО

Як передає Depo.Донбас, про це у німецькому посольстві зазначили у відповідь на інформзапит ZN.UA, надісланий після повідомлення газети Bild про те, що Німеччина ставить візи мешканцям окупованих районів Донецької і Луганської областей у їх російські паспорти.

При цьому німецька газета посилалася на відповідь уряду ФРН на запит депутатки Вільної демократичної партії Ренати Альт, яка є доповідачкою парламентської групи щодо України і Росії.

У Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Києві зазначили:

"Разом зі своїми партнерами в Європейському Cоюзі Німеччина надає необмежену підтримку незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Німеччина засуджує укази президента Російської Федерації щодо спрощеного надання російського громадянства мешканцям Донецької і Луганської областей. Вони суперечать духові та цілям Мінських домовленостей і є порушенням суверенітету України.

Твердження про те, що Федеральний уряд не робить розрізнення між російськими паспортами і паспортами, які було видано на підставі цих указів, не відповідає дійсності. Німеччина не ставить візи в такі паспорти. Нам невідомий жодний випадок, коли таке було здійснено.

Німеччина здійснює консультації на рівні ЄС щодо єдиної процедури поводження з такими паспортами. Технічні деталі такої процедури ще будуть уточнюватися. Про це було зазначено країнами-членами ЄС в заяві за підсумками Саміту Україна-ЄС 10 липня. В заяві зазначається: "ЄС залишається готовим розглянути у тісній координації зі своїми міжнародними партнерами подальші заходи, включаючи невизнання російських паспортів, виданих усупереч положенням Мінських домовленостей".

Як зазначають у посольстві, громадяни України з біометричними паспортами можуть без візи в'їжджати до Німеччини.

Нагадаємо, в МЗС Німеччини заперечують інформацію щодо видачі віз мешканцям "ЛДНР"

Раніше у німецькій газеті Bild написали, що Німеччина видає візи мешканцям окупованих районів Донецької та Луганської областей із новими російськими паспортами.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook