У передмістях Дзержинська триває збройне протистояння: військові щодня затримують найманців з Росії

Ситуація в місті, незважаючи на збільшення обстрілів в передмістях, поліпшується. Більше людей повертається назад

У передмістях Дзержинська Донецької області триває збройне протистояння, обстріли зі стрілецької зброї, українські  військові щодня затримують найманців з Росії.

Про ситуацію в місті розповів кореспондент Радіо Вести Юрій Петрушевський, повідомляється на сторінці радіостанції у Фейсбуці.

«Ніч пройшла відносно спокійно. Обстрілів з мінометів не було чутно. Були обстріли зі стрілецької зброї. Вчора 4 наших військових були поранені. Ситуація в місті, незважаючи на збільшення обстрілів в передмістях, поліпшується. Більше людей повертається назад. Але в передмістях йдуть протистояння. Розвідувально-диверсійні групи намагаються атакувати наші опорні пункти. Щодня затримують бойовиків. Військові розповідають, що ці люди переважно з РФ. Це не кадрові військові, а найманці, які приїхали здалеку, щоб заробити», - розповів він.

Журналіст зазначив, що Дзержинськ постраждав, коли його звільняли від сепаратистів. Зруйновано будівлю міськвиконкому, центр постраждав найбільше, його поки не відновили. Скрізь видно дірки від снарядів, куль, осколків, в будинках побиті вікна. Але виглядає все не так похмуро, як в  Авдіївці.

За словами Петрушевського, в Дзержинськ з окупованих територій приїжджає небагато людей - в основному вони прагнуть виїхати подалі в Україну.
"Якщо в Авдіївці жителі в усьому звинувачують українських військових і влада, настрої в Дзержинську трохи краще, але кардинальних відмінностей немає", зазначив кореспондент.

Він також розповів, що ситуація в Авдіївській лікарні катастрофічна. Коли були обстріли, лікарям доводилося робити операції при свічках, не було ні води, ні світла. Під час перемир'я завезли медикаменти, проте як і раніше немає опалення. Лікарня опалюється чотирма «буржуйками».

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас