ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Німеччині заявили, що готові брати участь у миротворчій місії ООН на Донбасі

Німецькі миротворці в майбутньому можуть приєднатися до місії на Донбасі, якщо відповідне рішення буде ухвалене на рівні Ради безпеки ООН

Depo.
15 лютого 2018 11:05
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас з посиланням на DW, про це заявив уповноважений парламенту Німеччини з питань збройних сил Ханс-Петер Бартельс.

Повідомляється, що за його словами, в разі оголошення миротворчій операції під егідою ООН на Донбасі німецькі військові візьмуть у ній участь.

"При цьому він послався на текст коаліційної угоди між блоком чинного канцлера Ангели Меркель і соціал-демократами, в якому миротворча місія ООН на Донбасі вказана як шлях до досягнення миру в регіоні. Крім того, ідею участі німецьких миротворців у місії на Донбасі підтримують і представники "зелених", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за словами експерта з питань оборони від цієї політичної сили Каті Койл, Німеччина зобов'язана підтримати таку місію.

Раніше офіційна Білорусь заявила, що може направити своїх миротворців на Донбас за умови виконання низки умов, зокрема – за згодою Радбезу ООН і України.

Нагадаємо, 12 лютого у звіті, який склав колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен для Мюнхенської конференції з безпеки, йдеться про те, що Донбасу потрібні 20 тисяч миротворців.

У документі говориться, що ООН має розглянути розгортання контингенту в 20 тисяч військовослужбовців з країн, які не є членами НАТО, і 4 тисяч поліцейських для того, щоб допомогти вирішити кризу в Україні.

Тоді ж зазначалося, що для операції необхідно залучити ряд європейських країн, таких як Швеція, країн, які мають досвід миротворчих операцій, таких як Бразилія, і країн, яким довіряє Росія, таких як Білорусь.

Читайте також: Утопія "блакитних шоломів": Чому миротворців на Донбасі не буде

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook