У напрямку Бахмута та Маріуполя скупчилася гігантська черга з "ДНР"

Прикордонники наполегливо рекомендують не їхати у напрямку Артеміська (Бахмута) через величезні черги

Про це пише Depo.Донбас, з посиланням на Держприкордонслужбу та групу Донбасс SOS.

"Наполегливо рекомендуємо сьогодні утриматися від поїздки коридором Горлівка - Бахмут (Артемівськ). Велика ймовірність того, що сьогодні не всі проїдуть" - йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що за Волновахою, у напрямку Донецька, черги практично немає, рух добрий. У напрямку Маріуполя гігантська черга - за оцінками очевидців більше 3 кілометрів, рух слабкий. По Оленівці вільно.

"На Артемівському напрямку у бік Бахмута (Артемівська) черга закінчується на знаку "Горлівка", рух слабкий. У бік Донецька - біля стели Артемівськ, рух є. Пішохідна черга на ранок була більше 300 чоловік, автобуси ходять. Вночі перед блокпостом знову ночували люди" - йдеться в інформації.

За даними Держприкордонслужби, на 11:00 КПВВ в обидві сторони пройшло 500 автотранспортних засобів. У бік Горлівки КПВВ перетнули 1800 чоловік. У бік Бахмута (Артемівська) 1200 чоловік.

"На Курахівській напрямку відкрито оновлений КПВВ Мар'їнка. На даний момент у напрямку Донецька черга невелика, з Донецька - близько 300 автомобілів, рух є.
КПП Гнутове відкрито, черги немає" - повідомляють прикордонники.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас