ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У МЗС пояснили, чому Білорусь не може брати участь у миротворчій місії на Донбасі

Білорусь не може брати участь у миротворчій місії ООН на Донбасі, оскільки є членом Організації Договору з колективної безпеки (ОДКБ)

Depo.
19 лютого 2018 23:45
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції україни Олена Зеркаль в ефірі "5 каналу".

"Наскільки я знаю, Білорусь не вийшла з ОДКБ і є членом цієї організації. А якщо ми виключаємо НАТО, то дуже логічно, щоб ми не говорили, що країни ОДКБ теж беруть участь в місії", - зазначила Зеркаль.

Зеркаль також прокоментувала переговори про миротворчої місії. Зокрема, вона підкреслила, що "ДНР" і "ЛНР" не є сторонами переговорів, тому зусилля України та її західних партнерів спрямовані на те, щоб дати Росії зрозуміти, що "грати за їх правилами ніхто не буде".

Організація договору з колективної безпеки (ОДКБ, "Ташкентський договір") - військово-політична міжнародна організація, в яку входять Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикістан. Організація розглядається як головний міждержавний інструмент, покликаний протистояти регіональним викликам і загрозам військово-політичного і військово-стратегічного характеру, включаючи боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин.

Нагадаємо, у Білорусі заявили про готовність країни відправити білоруських миротворців на Донбас.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook