ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У МВС оприлюднили персональну інформацію про донецьких міліціонерів - зрадників (ФОТОФАКТ)

У мережі викладені фото та призвища колишніх співробітників міліції, які тепер складають терористичну "гвардію" Захарченка
Depo.
22 червня 2015 23:59
ФОТО: depo.ua

Тиждень тому, в Донецьку, жителі селища Жовтневий і Київського району вийшли на мітинг проти війни. Головна вимога - припинити обстріли позицій ВСУ з житлових кварталів міста. Спочатку люди перекрили вулицю Артема в районі бульварі Шевченка, а потім перейшли на площу перед адміністративною будівлею Донецької облдержадміністрації.

Про це повідомляє голова донецької обласної міліції В'ячеслав Аброськін у своєму "Фейсбуці", передає Донбас.depo.ua.

Як пише Аброськін, Микола Крюченко, нинішній заступник "міністра МВС ДНР", дав доручення співробітникам зовнішнього спостереження так званої поліції "ДНР" встановити особи протестувальників для подальшої розправи.
Міліція Донецької області упізнала "спостерігачів". Це колишні співробітники обласного главку - зрадники, які порушили присягу, дану громадянам України.

"Абраменко Ярослав, 1982 р. н., колишній старший оперуповноважений з особливо важливих справ, капітан міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у серпні 2014 року.
Дьяченко Михайло, 1983 р. н., колишній старший оперуповноважений з особливо важливих справ, майор міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у вересні 2014 року.
Каннуніков Денис, 1975 р. н., колишній заступник начальника відділу, майор міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у серпні 2014 року.
Леснов Максим, 1982 р. н., колишній старший оперуповноважений з особливо важливих справ, капітан міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у червні 2014 року.
Коваленко Володимир, 1987 р. н., колишній старший оперуповноважений з особливо важливих справ, капітан міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у серпні 2014 року.
Ковтун Дмитро, 1980 р. н., колишній старший інспектор-черговий, майор міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у вересні 2014 року.
Дмитрюк Андрій, 1974 р. н., колишній начальник відділу техніки (фото, відео), майор міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у вересні 2014 року.
Яловець Сергій, 1984 р. н., колишній заступник начальника відділу техніки (фото, відео), капітан міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у вересні 2014 року.

Звертаюся до мирних жителів Донецька. Будьте уважні за вами може стежити зовнішнє спостереження так званої поліції ДНР з метою подальшої розправи", - повідомив В'ячеслав Аброськін

.