У Мирнограді шахтарі п'ятий день відмовляються видобувати вугілля, не отримавши зарплату

Працівники шахти "Родинська" ДП "Мирноградвугілля"з п'ятниці не ведуть видобуток 

Depo.
17 жовтня 2017 16:21
ФОТО: depo.ua

Вони повідомили, що спускаються в шахту, але до роботи не приступають, зневірившись в обіцянках керівництва про швидку виплату зарплати за серпень і авансу за вересень, передає Depo.Донбас з посиланням на "Орбіта".

"До нас щодня приходить директор шахти і його заступники, вмовляють почати роботу. Але коли буде зарплата - ніхто точно сказати не може. Обіцяють то завтра, то через кілька днів. І так вже протягом останніх двох тижнів. Ми отримали за серпень тільки 20% заробленого - від 800 до 1400 гривень кожен. Вже давно пора отримати аванс за вересень. А на носі 25 жовтня - час повного розрахунку за минулий місяць. Скажіть, як на отримані крихти прожити самому і прогодувати сім'ю? Коли нам чекати грошей?"- сказав один з шахтарів.

Нагадаємо, що на "Мирноградвугіллі" серпнева зарплата повністю виплачена тільки на шахті "Капітальній". Решта змушені чекати, коли збереться бюджетний комітет Верховної Ради і вирішить перенаправити кошти, передбачені на реструктуризацію, на держпідтримку шахт. З них "Мирноградвугілля" отримає 36 мільйонів гривень.

Також нагадаємо, що 10 жовтня гірники шахти "Капітальна" (імені Стаханова) ДП "Мирноградвугілля" припинили страйк під землею і піднялися на поверхню. Раніше більше 40 шахтарів сидяли під землею, вимагаючи виплати боргів з зарплати.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас