У МінТОТ розповіли, коли скасують обмеження на перевезення товарів на Донбасі

У міністерстві тимчасово окупованих територій не заперечуватимуть рішенню Окружного суду Києва про скасування Переліку товарів, які дозволені до переміщення через лінію розмежування

Про це під час прес-конференції в Краматорську 21 березня повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, передає Depo.Донбас з посиланням на "Остров".

"Така постанова Кабінету міністрів була ухвалена на виконання закону про боротьбу з тероризмом. Встановлено список товарів, який дозволено до переміщення, і ми його встановили відповідно до постанови. Це означає, що тимчасовий порядок повинен був діяти до введення нового, який передбачений законом про відновленні державного суверенітету", - сказав він.

За словами міністра, Генштаб, Міноборони та інші органи, спільно з неурядовими і міжнародними організаціями, розробили новий проект порядку. Зараз він знаходиться на розгляді в уряді. Незабаром проект буде винесений на розгляд урядового комітету.

"Коли буде ухвалено рішення Кабміну, тоді буде новий порядок, а не той, який пов'язаний із законодавством про боротьбу з тероризмом. На даний момент діють норми переміщення товарів через лінію розмежування, які були встановлені раніше", - зазначив Черниш.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас