У МінТОТ повідомили нюанси голосування на виборах для переселенців і жителів ОРДЛО

Переселенці і жителі окупованих районів Донецької та Луганської області зможуть змінити місце для голосування не пізніше 25 березня

Як передає Depo.Донбас, про це заявила начальник Управління з питань внутрішньо переміщених осіб і гуманітарного співробітництва Міністерства з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Ірина Калупаха на прес-конференції "Результати діяльності МінТОТ в 2018 році" в Києві.

"Питання виборів актуальне. Міністерство проведе інформаційну кампанію про те, як ВПО і жителі з ОРДЛО зможуть проголосувати на виборах (31 березня - ред). І хочу закликати їх (зазначені категорії громадян - ред) прийти зараз на виборчі дільниці і змінити місце голосування. зараз вони зможуть зробити досить легко, тому що ми очікуємо, що ближче до виборів будуть там черги. Це можна зробити вже починаючи з 31 грудня і до 25 березня", - зазначила вона.

За словами Ірини Калупахі, якщо людина хоче перевірити наявність і правильність свого прізвища, імені, по батькові в списку виборців, то він може це зробити не раніше 23 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас