У МінТОТ повідомили, чому постачання води ОРЛО поки неможливе

Постачання води на територію ОРЛО поки неможливі через борг Попаснянського водоканалу в 145 млн грн

Depo.
19 травня 2017 20:03
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Проблеми роботи комунального підприємства "Попаснянський районний водоканал" обговорювалися в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб за участю представників міжнародних гуманітарних організацій.

"Основною метою підприємства є задоволення потреб населення, промислових та інших груп споживачів у послугах з централізованого водопостачання та водовідведення. Це близько 50 тис. осіб на підконтрольній українській владі території і близько 400 тис. осіб на території окремих районів Луганської області (ОРЛО)", - цитує сайт відомства заступник міністра Юрія Гримчака.

У міністерстві нагадали, що протягом тривалого часу водоканал забезпечував водопостачанням споживачів ОРЛО, не отримуючи компенсації за споживання. За цей час у підприємства накопичилася заборгованість за спожиті ресурси, в тому числі за електроенергію. За даними керівництва КП, сума боргу за електроенергію становить 145 млн грн, тому постачання питної води на непідконтрольну територію на даному етапі неможливі.

"Нарада проводилася з метою ознайомлення представників міжнародних гуманітарних організацій з поточною ситуацією та проблемними питаннями в роботі стратегічно важливого підприємства", - зазначили в міністерстві.

Нагадаємо, що з 25 квітня припинено поставки електроенергії в "ЛНР". Попаснянський водоканал також був відключений.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас