У МінТОТ до Дня незалежності запустили незвичайний сервіс з привітань (ВІДЕО)

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України запустило всеукраїнську кампанію "Посада: простий Українець" з нагоди святкування Дня незалежності України

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сайт міністерства.

"Її мета - дати можливість усім громадянам, особливо тим, хто перебуває на окупованих територіях, привітати один одного з найважливішим святом країни через сайт-конструктор, почути своїх друзів, сусідів, близьких", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кожен бажаючий може створити листівку-привітання, поділитися нею в соцмережах і месенджерах, а також переглянути всі привітання через галерею сайту.

У відомстві розповіли, що кампанія "вже об'єднала звичайних людей з різних куточків України віком від 2 до 90 років - представників різних професій, соціальних груп, мовної, етнічної та релігійної приналежності".

Повідомляється, що частину привітань буде розміщено на білбордах в областях України, поїздах "Інтерсіті", міжміських електричках, київському та харківському метро.

Зазначається, що для того, щоб долучитися до акції і створити власну листівку, потрібно на сайті завантажити власне фото і написати привітання, потім поділитися листівкою в соцмережах або месенджерах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас