У Мінську сторони не змогли домовитися про "хлібне" перемир’я

У Мінську 19 червня пройшло засідання Тристороньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі

Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Радіо Свобода", про це повідомив представник ОБСЄ на переговорах посол Мартін Сайдік.

На минулому засіданні сторони домовилися 19 червня підписати нову угоду про перемир’я. Проте такої згоди сьогодні не дійшли.

"Попри очевидну зацікавленість сторін у так званому "хлібному" перемир’ї вони не змогли дійти згоди щодо тексту спільної заяви", - сказав Сайдік.

Він висловив надію, що це станеться до 2 липня, коли відбудеться наступне засідання групи в Мінську.

Сторонам не вдалося також досягти домовленості щодо розведення сил та засобів ураження в районі Станиці Луганської.

Представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма після засідання 19 червня в Мінську заявив, що Рада національної безпеки і оборони може переглянути торговельні обмеження щодо окремих районів Донецької та Луганської областей після повернення українських активів в українське правове поле.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські "добровольці".

За даними ООН, станом на кінець грудня 2018 року, за час конфлікту загинули близько 13 тисяч людей із усіх його боків, майже 30 тисяч - поранені.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас