ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мінську немає прогресу в питанні обміну заручників, - прес-секретар Кучми

Тристороння контактна група констатує відсутність прогресу в питаннях обміну полоненими і допуску ОБСЄ до відведеної техніки бойовиків
Depo.
17 листопада 2015 18:35
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Донбас, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала прес-секретар представника України на переговорах, колишнього Президента (1994-2005) Леоніда Кучми Дар'я Оліфер.

"Звертаємо увагу на необхідність активізації процесу обміну незаконно утримуваними особами, в даний час у вирішенні цього питання прогресу немає", - написала вона.

Крім того, згідно з повідомленням, українська сторона підкреслює, що ОБСЄ і раніше не отримала доступ до місць відводу військової техніки представників окремих районів Донецької та Луганської областей, а також не отримала доступ на непідконтрольну Україні частину українсько-російського кордону.

Також, Україна висловила вимогу допустити міжнародних організацій та їх експертів, зокрема, організації "Лікарі без кордонів", на території окремих районів Донецької та Луганської областей - з тим, щоб забезпечити розподіл гуманітарної допомоги серед мирних жителів цих територій Донбасу.

Нагадаємо, що до засідання тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на Донбасі приєдналися представники терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР".

Більше про події на Донбасі читайте на Depo.Донбас.