У Міненерговугіллі закликають конфісковувати вугілля з окупованого Донбасу

Міністерство енергетики та вугільної промисловості звернулося з проханням в Енергетичну митницю і Державну фіскальну службу конфісковувати вугілля, що імпортується в Україну, але було здобуте на окупованих територіях Донецької та Луганської областей

Depo.
19 травня 2017 19:30
ФОТО: depo.ua

Про це в парламенті заявив профільний міністр Ігор Насалик, передає Depo.Донбас з посиланням на УНІАН.

"Ми вже зробили кардинальний крок і направили в Державну фіскальну службу та Енергетичну митницю звернення з проханням, щоб при заході на територію України вугільної продукції походженням із зони АТО, щоб ця продукція підлягала конфіскації", - сказав він.

Після вступу в силу рішення РНБО від 15 березня 2017 року було повністю зупинено вантажообіг з тимчасово окупованою територією Донецької і Луганської областей. Антрацит видобувається тільки на цій території, що і є причиною дефіциту цього виду палива.

Нагадаємо, 15 березня Холдинг Ріната Ахметова ДТЕК заявив, що не контролює роботу 11 вугледобувних підприємств на окупованих територіях Донбасу.

На складах захоплених підприємств "Свердловантрацит", "Ровенькиантрацит", "Шахта Комсомолець Донбасу", розташованих на окупованих територіях Донбасу, залишилося близько 430 тис. тонн антрациту.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас