У мережі оприлюднили особисті дані шести бойовиків ПВК "Вагнер", що воювали на Донбасі (ФОТО)

Міжнародна розвідувальна спільнота показала скан-копії паспортів 6 позаштатних співробітників ГУ (колишнє ГРУ) ГШ ЗС Росії, які воювали на Донбасі та отримали держнагороди

Про це йдеться у розслідуванні InformNapalm, передає Depo.Донбас.

7 жовтня СБУ опублікувала список з 206 позаштатних співробітників ГУ ГШ ЗС РФ, які виконували завдання у складі так званої ПВК "Вагнера", які воювали у Сирії та виконували бойові завдання на українському Донбасі, а також відомості про нагородження російськими державними нагородами тих із них, хто найбільше відзначився у боях.

Розслідувачі зазначають, що прізвища цих 6 найманців збігаються зі списком осіб, який опублікувала СБУ.

Отримано дані шести найманців ПВК Вагнера, які працюють в інтересах Міноборони РФ, - InformNapalm 01

У публікації також нагадують, що 3 вересня 2018 р. президент Росії Владимир Путін підписав Указ, який розширює список відомостей, що становлять державну таємницю. Відтепер до державної таємниці відносяться відомості про причетних до виконання розвідувальних завдань співробітників, які не входять у кадровий склад Міністерства оборони, СЗР та ФСБ.

"Оприлюднена інформація розкриває дані осіб, які в Росії становлять державну таємницю, та вказує, що ПВК "Вагнера" є лише прикриттям для діяльності "позаштатної" окремої бригади ГРУ. А тому всі злочини її службовців є військовими злочинами керівництва Російської Федерації, а не приватної особи чи компанії", - резюмують автори матеріалу.

Отримано дані шести найманців ПВК Вагнера, які працюють в інтересах Міноборони РФ, - InformNapalm 02Отримано дані шести найманців ПВК Вагнера, які працюють в інтересах Міноборони РФ, - InformNapalm 03Отримано дані шести найманців ПВК Вагнера, які працюють в інтересах Міноборони РФ, - InformNapalm 04Отримано дані шести найманців ПВК Вагнера, які працюють в інтересах Міноборони РФ, - InformNapalm 05Отримано дані шести найманців ПВК Вагнера, які працюють в інтересах Міноборони РФ, - InformNapalm 06Отримано дані шести найманців ПВК Вагнера, які працюють в інтересах Міноборони РФ, - InformNapalm 07

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас