ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Маріуполі землю сина Хотлубея поділять на 3 шматки

У Маріуполі майже гектар землі на проспекті Металургів, 110, в районі торгового центру "Амстор", розділять на три частини
Depo.
10 листопада 2015 17:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті Маріупольської міськради, передає Depo.Донбас

Як нагадує 0629.com.ua, в 2011 році, рішенням сесії міськради, син мера Ігор Хотлубей отримав в оренду землю площею 0,9420 га для будівництва торгово-розважально-готельно-побутового комплексу з кафе і автостянками. Землю було передано в оренду підприємцю строком на 10 років.

Згідно з проектом рішення 2015 року, планується розділити цю землю на 3 ділянки площею 0,5207 га (ділянка №1), 0,2379 га (ділянка №2) і 0,1834 га (ділянка №3).

Як пояснив начальник відділу регулювання земельних відносин Дмитро Титов, дане рішення пов'язане з тим, що на території цієї дільниці проходять комунікації Міськводоканалу і ДТЕК. Згідно із законодавством України не можна передати частину земельної ділянки іншому підприємцю. Можна лише розділити ділянку землі і здати один з них в суборенду.

Титов навів у приклад парк ім. Гурова, який комбінат ім. Ілліча передав місту. Для того щоб віддати у власність громади парк, депутати міськради розділили землю на три шматки - Палац металургів, насосну станцію та сам парк. Місту був відданий тільки парк.

До слова, розмір орендної плати на пр. Металургів, 110 буде триматися на рівні 3% від їх грошової оцінки. Термін оренди складе 10 років з моменту виділення землі, тобто до 2021 року.

На сайті зазначають, що за 4 роки, які ця земля перебуває в оренді, там нічого не побудовано. Чи з'явиться тут торгово-розважальний комплекс, невідомо. Сам Ігор Хотлубей разом з сім'єю живе у Києві.

Більше новин про події на Донбасі читайте на  Depo.Донбас.