У Маріуполі та Красноармійську вже організовується підкуп виборців, - Жебрівський

Павло Жебрівський назвав підкуп виборців одним із ризиків виборів у Маріуполі та Красноармійську

Про це заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає Depo.Донбас з посиланням на УНІАН.

"За інформацією, що надходить до мене, деякі політичні сили вже формують мережі підкупу. Виборцям обіцяють грошову винагороду за їхній голос, а також за тих, кого вони приведуть на виборчу дільницю. Такий собі мережевий маркетинг у дії. Обласна влада працює спільно з правоохоронними органами, щоб унеможливити такі порушення", - наголосив голова Донецької ОВЦА.

Він зазначив, що сьогодні жителі Маріуполя та Красноармійська налаштовані на вибори.

"Склад територіальних виборчих комісій змінився в обох містах. Робота йде важко, але приступили. Люди хочуть обрати місцеву раду, і вони мають на це право", - підкреслив Жебрівський.

Очільник області запевнив, що правоохоронці, військові та сили Нацгвардії будуть приведені у повну готовність, щоб вибори відбулися з дотриманням громадського порядку і без зовнішнього втручання в процес.

Нагадаємо, Жебрівський заявив, що територіальні виборчі комісії в Маріуполі і Красноармійську запрацювали нормально, і до 29 листопада, коли там призначені місцеві вибори, все має бути готово.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас