У Маріуполі 10 років тюрми отримав бойовик, якого взяли у полон ЗСУ під Широкіним

Орджонікідзевський районний суд Маріуполя засудив на 10 років позбавлення волі бойовика "ДНР", якого захопили бійці ЗСУ у районі ШИрокіного в січні 2018 року

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури, бойовик відбуватиме покарання у кримінально-виконавчій установі закритого типу з конфіскацією усього майна, що належить на праві приватної власності, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що засуджений є громадянином України. У липні-серпні 2017 року він вступив до лав терористичної організації "ДНР", зокрема її силового блоку.

Його діяльність була пов'язана з застосуванням зброї, вчиненням вибухів, підпалів з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, насильницької зміни та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади в Україні, а також зміни меж території і державного кордону України шляхом створення незаконного утворення "ДНР".

Також він, обіймаючи посаду заступника командира взводу вогневої підтримки – начальника відділення, знаходячись на вогневих позиціях у районі окупованого селища Саханка, приймав участь у обстрілі позицій військовослужбовців ЗСУ.

Зазначається, що 19 січня цього року бойовик вирішив провести розвідку з метою виявлення бойових постів та вогневих позицій ЗСУ в районі Широкиного для подальшого корегування вогню по них.

"Просуваючись до вказаних позицій, громадянин С. на своєму шляху виявив військовослужбовця ЗСУ та відкрив у його напрямку вогонь з автоматичної зброї. Після цього громадянин С. здійснив спробу повернутися до вогневих позицій"ДНР", однак був поранений та затриманий військовослужбовцями ЗСУ у районі Широкіного", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас