ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мар'їнці протестанти будуть навчати населення розміновувати розтяжки (ФОТО)

Протестанти у Мар’їнці збираються відкрити місіонерський центр, в якому навчатимуть місцевих жителів розміновувати розтяжки та надавати першу допомогу пораненим
Depo.
11 червня 2015 18:11
ФОТО: depo.ua

Про це написав пастор Сергій Косяк на Facebook, повідомляє Донбас.depo.ua.


"Останні новини з Мар'їнки. Враження служителя з нашої команди пастора Генадія Просянки, спільно з ним, в цьому селищі будемо відкривати місіонерський центр, де люди зараз проходять навчання, не тільки як розповідати про Бога, але й і розміновувати розтяжки і надавати першу допомогу. Прошу підтримки і молитов в цьому не безпечному справі",  - написав він.

Також він розповів про критичну гуманітарну ситуацію у селищі.

"З ранку обстрілювали Марїнку та Красногорівку. Люди страшно змучені і в страху, що очікувати далі. Немає ні газу, ні води, ні електрики. Наш хліб люди сприймають як якесь диво з неба. На маленьку сім'ю 2-3 людини ми даємо одну буханку хліба. Люди погоджуються з нашими правилами без нарікання. Одна літня жінка не їла нічого цілу добу. Остання її їжа була окріп, який дала їй сусідка. Вона підійшла до нас, розповіла про це і попросила додатково ще одну буханку. Звичайно ж ми не змогли їй відмовити. Як би нам хотілося зробити більше для цих людей. Але й те, що ми робимо, наші молитви за них, вони сприймають як милість від Бога, до Якого вони всі зараз моляться", - відзначив Косяк.

Більше новин про життя на Донбасі читайте на Донбас.depo.ua.