У Луганську і Донецьку почало мовити українське радіо

Відновлено мовлення Першого каналу Українського радіо в Донецькій та Луганській областях

Як повідомляє Міністерство інформполітики, радіомовлення відновлено 5 січня, радіо можна почути на хвилях 88, 7 МГц у місті Волноваха, на 89,9 МГц у Костянтинівці та на 106,9 МГц у місті Широкий, передає Depo.Донбас.

Мовленням Українського радіо забезпечені жителі Волноваського, Старобешівського, Костянтитівського, Красноармійського районів Донецької області, частково жителі Горлівки і Донецька, а також Станично-Луганського, Біловодського районів Луганської області та частково міста Луганська.

Заступник Міністра, Голова Комісії при МІП Тетяна Попова зазначила: "Вжиті заходи забезпечили мешканців районів Донецької та Луганської областей якісним мовленням Українського радіо. МІП України спільно з Концерном РРТ, в рамках діяльності Комісії, продовжують розширювати географію покриття українських мовників на Сході України".

Нагадаємо, у прилеглих до захоплених бойовиками районах українські військовослужбовці і місцеве населення мають змогу дивитися і слухати вітчизняні теле- і радіоканали завдяки пересувним машинам із супутниковою антеною.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас