У Плотницького змусять громадян України реєструватися в "ЛНР"

Окупанти ввели нові правила та заборонили громадянам України перебувати на підконтрольній "ЛНР" теріторії більше 10 днів без реєстрації

Про це повідомляє підконтрольний "ЛНР" сайт, передає Depo.Донбас.

"Зареєструватися за місцем проживання або за місцем перебування в "ЛНР" громадянам України необхідно протягом 10 днів" - йдеться у повідомленні.

Іноземних громадяна, зокрема, росіян, також зобов`яжуть реєструватись, щоправда зі строками для них у "ЛНР" ще не визначились.

Довідку про реєстрацію окупанти обіцяють видавати лише при наявності національного паспорту. Порушників обіцяють штрафувати.

"Такі правопорушення, як проживання без документів, без реєстрації та з простроченими документами, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" - попереджають у "ЛНР".

Зазначимо, за українським та міжнародним законодавством терміну "громадяни "ЛНР" не існує. Мешканці окупованих територій Донбасу є громадянами України, а "паспорти" "ЛНР"не визнає навіть Росія.

Нагадаємо, що Служба безпеки України планує автоматично продовжити строк дії перепусток громадян для перетину лінії розмежування у зоні АТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ЛНР