ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Плотницького змусять громадян України реєструватися в "ЛНР"

Окупанти ввели нові правила та заборонили громадянам України перебувати на підконтрольній "ЛНР" теріторії більше 10 днів без реєстрації
Depo.
11 грудня 2015 18:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє підконтрольний "ЛНР" сайт, передає Depo.Донбас.

"Зареєструватися за місцем проживання або за місцем перебування в "ЛНР" громадянам України необхідно протягом 10 днів" - йдеться у повідомленні.

Іноземних громадяна, зокрема, росіян, також зобов`яжуть реєструватись, щоправда зі строками для них у "ЛНР" ще не визначились.

Довідку про реєстрацію окупанти обіцяють видавати лише при наявності національного паспорту. Порушників обіцяють штрафувати.

"Такі правопорушення, як проживання без документів, без реєстрації та з простроченими документами, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" - попереджають у "ЛНР".

Зазначимо, за українським та міжнародним законодавством терміну "громадяни "ЛНР" не існує. Мешканці окупованих територій Донбасу є громадянами України, а "паспорти" "ЛНР"не визнає навіть Росія.

Нагадаємо, що Служба безпеки України планує автоматично продовжити строк дії перепусток громадян для перетину лінії розмежування у зоні АТО.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас