У "ЛНР" показали "українських диверсантів", які нібито вбили терориста "Баггі" (ВІДЕО)

"МГБ ЛНР" оприлюднило відео з допиту "українських диверсантів", які нібито вбили російського найманця Армена Багиряна (Баггі)

Depo.
19 травня 2017 17:46
ФОТО: depo.ua

Про це пише з посиланням на сайт бойовиків.

Повідомляється, що затриманих звуть Іван Зотов, Володимир Данильченко і Василь Сапронов.

Терористи "ЛНР" стверджують, що група діяла під керівництвом начальника відділу 8 полку Сил спеціального призначення ЗСУ майора Павла Балова, що завербував на території України Василя Сапронова. А той у свою чергу, нібито, сформував диверсійну групу з жителів Луганщини, якими стали Зотов і Данильченко.

На наступному відео чоловік, який насиває себе Іваном Зотовим, також розповідає, як нібито намагалися викрасти "Баггі".

На ще одному відео чоловік називає себе Володимиром Данильченком і розповідає, як нібито за завданням Сапронова влаштувався на оборонний завод і збирав інформацію про його діяльність та систему охорони.

Нагадаємо, що жовтні 2016 року у "ЛНР" розстріляли коменданта Слов'яносербська на прізвисько "Баггі".

Його знайшли з двома іншими бойовиками у розстріляній автівці на грунтовій дорозі міз Родаковим та Жовтим. Бойовик виявився російським найманцем з Красноярського краю Арменом Багіряном.

Тоді ж прибічники "руского міра" у соцмережах натякали, що вбили його свої ж, однак відкритоговорити боялися.

Як повідомлялося раніше, 19 травня в окупованому Луганську "МГБ ЛНР" заявило про розкриття "агентурної мережі диверсантів СБУ", яка ліквідувала "офіцерів" та готувала теракти на окупованій Луганщині.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас