ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ЛНР" два тижня шукали загиблих під час вибуху на шахті "Маліновская"

На шахті "Малоівановская", окупованій частині Луганської області закінчилися аварійно-рятувальні роботи
Depo.
20 травня 2016 22:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє сайт "Генпрокуратури ЛНР", передає Depo.Донбас.

3 травня під час вибуху в шахті "Малоівановская" під завалами залишилися 9 гірників, тіла яких витягували близько двох тижнів.

Після аварії четверо гірників самостійно піднялися на поверхню і були направлені в медустанови.

"3 травня при вибуху в шахті були 13 робітників, 4 піднялися на поверхню самостійно, а 9 залишилися під завалами", - сказав Александров.

У справу була підключена гірничотехнічна експертиза.

"Наші заходи проводилися з розбору завалів, кріпленням гірських виробок. У початковий момент нами було виявлено 5 гірників шахти без ознак життя і видані на поверхню. Надалі було виявлено водень, що свідчило про те, що в шахті пожежа і існує загроза вибуху метану. Було прийнято рішення гасити пожежу дистанційно. Надалі роботу здійснювалися з відкачування води. 18 травня тіла ще 4 гірників були видані на поверхню. Аварійно-рятувальні роботи були завершені", - розповів "начальник ЦУ воєнізованими гірничорятувальними загонами МНС ЛНР" Олег Скидан.

Серед загиблих виявилися Володимир Трохіпчук, Сергій Гайворонський, Дмитро Ожередов, Дмитро Винник, Олексій Колесников, Анатолій Бобров, Віктор Шведун, Андрій Юрійович Кузовів і Андрій Іванович Кузовів.

Нагадаємо, на окупованій території Луганщини, у шахті Перевальського району стався вибух. На момент вибуху в шахті перебували гірняки. У "ЛНР 22 травня оголосили днем жалоби

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас