ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ЛНР" дозволили не виконувати рішення українських судів

"Прокуратура" окупованого Свердловська на Луганщині за заявою громадян "ЛНР" визнає "незаконними" рішення суду, винесені в різний час іменем України
Depo.
7 грудня 2015 14:02
ФОТО: depo.ua

Про це пише блогер Олена Степова у групі "Інформаційний спротив", передає Depo.Донбас.

Так, згідно її повідомлення, від сплати заборгованості, стягнутої за рішенням Свердловського міськсуду і тої, що виникла в результаті порушення кредитного договору з ПАТ "Банк Надра", "Приватбанк", "ПУМБ", вже звільнено понад 150 чоловік.

"Виходячи з логіки "працівників прокуратури ЛНР", всі винесені рішення Свердловским міськсудом за час його існування, як український, недійсні. А це означає, що без аліментів залишаться тисячі свердловчанок. Адже аліменти також стягнуті "іменем України" - пише Степова.

Крім того, зауважує авторка матеріалу, судами України встановлені і факти, що мають юридичне значення (спорідненість, помилки в документах), здійснені перерахунки пенсій, що дають право збільшення шахтарських пенсій майже вдвічі. Також, судом України був зарахований трудовий стаж тим пенсіонерам, яким було відмовлено у цьому праві пенсійним фондом.

"Десятки тисяч справ, у кожному з яких - життя і доля. Всі вони тепер незаконні" - пише блогер.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас