ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кличка роздадуть переселенцям, які проживають у Києві, картку на кшталт "Картки киянина"

Суть ініціативи полягає в тому, щоб надати переселенцям різні пільги
Depo.
29 квітня 2015 17:39
ФОТО: depo.ua

Спільна ініціатива організації МГО "Луганське земляцтво" та КМДА щодо видачі тимчасово переміщеним особам із зони військового конфлікту на Сході, яке сьогодні проживають в Києві, "Соціальних карток", найближчим часом буде реалізована.

Про це інформує організація "Луганське земляцтво" на своїй сторінці у Фейсбуці.

У повідомленні зазначається, що після зустрічі глави МГО «Луганське земляцтв» Вадима Горана з секретарем Київради Олексієм Рєзніковим, що відбулася 14 квітня 2015, з'явилася ініціатива КМДА про "Соціальні картки".

"Суть ініціативи полягає в тому, щоб надати переселенцям різні пільги, в даному випадку, такі ж, якими користуються кияни в рамках програми "Картка киянина". В першу чергу - це пільгові доплати, допомоги і компенсації відповідно до законодавства України, а так само додаткові пільги, доплати, допомоги і компенсації згідно актів Київради і КМДА", - йдеться у повідомленні.

Також в ньому зазначено, що відповідний проект рішення КМДА, яке передбачає імплементацію цієї ініціативи, вже розроблений, і «у вівторок він був підтриманий на засіданні комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку».

МГО "Луганське земляцтво" впевнене в тому, що такий крок місцевої влади свідчить про реальні наміри допомагати тимчасово переміщеним особам, які опинилися в складній ситуації, покинувши свої будинки і втративши робочі місця", - зазначається у повідомленні.

У Кличка роздадуть переселенцям, які проживають у Києві, картку на кшталт "Картки киянина" - фото 1