ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві сім'ям загиблих АТОшників замість землі даватимуть матеріальну виплату

Постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала проект рішення, що передбачає надання матеріальної виплати сім'ям загиблих киян-учасників АТО замість землі

Depo.
15 січня 2019 22:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Київради, передає Depo.Донбас.

"Сьогодні в столиці обмежені земельні запаси, тому органи виконавчої влади та місцевого самоврядування не в змозі задовольнити необхідні потреби в отриманні земельних ділянок. Таким чином, сім'ї загиблих киян-учасників АТО зможуть обирати: земля у місті, що гарантовано їм державою, або ж матеріальна допомога. Передбачається виплата у розмірі 400 прожиткових мінімумів. Станом на 1 грудня 2018 року це становило 768 тис. гривень", - пояснили у відомстві.

Як зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко, на сьогодні в Києві налічуєються 363 сім'ї загиблих киян-учасників АТО, 142 з них вже отримали земельні ділянки.

"Задовольнити законне право решти для столиці вкрай складно. Тому ми пропонуємо грошову компенсацію. Люди самі обиратимуть куди їм краще спрямувати ці кошти: купити землю чи квартиру. Більше того, не всі з 142 сімей, які тримали ділянки, мають можливість їх облаштувати. Тому вони можуть передати землю до комунальної власності міста, а натомість - отримати грошову допомогу", - додав Міщенко.

Реалізація проекту рішення здійснюватиметься за рахунок коштів бюджету міста, передбачених міською цільовою програмою "Турбота. Назустріч киянам" на 2019-2021 роки.

Передбачається, що розглядати питання, пов'язані з виплатою матеріальної допомоги, буде спеціальна комісія, яка працюватиме при кожній райдержадміністрації столиці

Зазначається, що відповідний проект рішення повинні розглянути на одному із пленарних засідань Київради.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook