ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Горлівці і Єнакієвому російські військові спричинили спалах сифілісу серед вагітних

Жінки підтвердили, що вступали в статевий зв'язок з бойовиками-росіянами
Depo.
4 червня 2015 19:14
ФОТО: depo.ua

За минулі три місяці в пологових будинках окупованих бойовиками і російськими військовими Єнакієвому і Горлівки Донецької області у вагітних жінок, для яких обстеження обов'язкове, виявили не менше 20 випадків захворювання первинним сифілісом.

Про це повідомив блогер Олександр Темнов на своїй сторінці в Twitter, зазначивши, що це більше, ніж за попередні 10 років існування цих міст в складі..

За його даними, практично всі пацієнтки - жінки "соціально благополучні, проте підтвердили, що вступали в статевий зв'язок з бойовиками-росіянами, які базувалися в цих містах у грудні-січні перед захопленням Вуглегірська та Дебальцевого.

"У складі 3-ї окремої мотострілкової бригади, що базувалася під Єнакієве, було відмічено близько роти специфічних "росіян" - бурятської і кавказької зовнішності, які й склали авангард наступу на Вуглегірськ", - пише Темнов.
За його словами, в Горлівку продовжують прибувати "визволителі" з РФ - сифілісні, (хламідійний і тріперозний) пік в "Новоросії" ще попереду, зауважує Темнов.

У Горлівці і Єнакієвому російські військові спричинили спалах сифілісу серед вагітних - фото 1