У Горлівці бойовики три години нишпорили у багажниках автомобілів ОБСЄ

На блокпості в окупованій Горлівці на Донеччині бойовики обшукали багажники автомобілів ОБСЄ

Про це йдеться у звіті ОБСЄ за 13 серпня, передає Depo.Донбас.

Зазначаэться, що коли патруль СММ спробував проїхати через блокпост до Горлівки, двоє членів збройних формувань у формі військового типу наполягали на проведенні огляду вмісту багажників автомобілів СММ, а також просили відкрити коробки.

"Члени команди місії відкрили багажники, але не відкрили коробки. Члени збройних формувань затримали патруль СММ на 3 години, перш ніж дозволити йому проїхати", - йдеться у звіті.

Під час цієї затримки член збройних формувань, який відрекомендувався "командиром", повідомив спостерігачам про те, що відповідно до "наказу" всі автомобілі, що проїжджають через блокпост, повинні пройти перевірку багажників та коробок.

"Коли один із членів патруля місії спробував повідомити про ситуацію в СЦКК, "командир" наказав йому припинити дзвінок, пригрозивши конфіскувати телефон через заборону користування телефонами на блокпості", - зазначається у звіті.

Нагадаємо, 13 серпня бойовики погрожували зброєю спостерігачам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в районі так званого логістичного центру, розташованому в 31 кілометрі від тимчасово окупованого Луганська.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook