ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Генштабі ЗСУ дотепно відповіли про "зламані" Хамери (ФОТО)

Прес-служба Генштабу ЗСУ з гумором спростувала звинувачення у тому, що США надали Україні неякісну техіку
Depo.
2 грудня 2015 17:57
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила прес-служба Генштабу ВСУ, передає Depo.Донбас.

Зокрема, у дописі йдеться про те, що у липні 2015 року в рамках допомоги від США Україні безкоштовно передано 130 автомобілів HMMWV, також відомих як Humvee (Хамві). Із них 30 броньованих. Автомобілі не нові, але мають невеликій пробіг та значний запас ресурсу.

"Під час експлуатації техніки, в тому числі в АТО, дійсно виникали проблемні питання, зокрема зі зносом шин. Із автомобілями таке трапляється – будь-який автомобіліст підтвердить. Навіть із військовими автомобілями. Навіть із тими, які було передано безкоштовно. Час від часу їм треба міняти шини. Іноді навіть ремонтувати. Бажано також заправляти пальним" - жартують автори інформації.

У повідомленні повідомляють також, що у ЗСУ закупили 158 комплектів автомобільних шин для Хамві, які мають бути поставлені до 15 грудня. Ремкомплекти та запчастини планується отримати в рамках все тієї ж матеріально-технічної допомоги від США. Пальне також буде.

"Бажаємо українським водіям та їхнім залізним коням комфортно та безпечно пережити зиму на дорогах. А про Хамві ми подбаємо" - пишуть автори повідомлення і дадоють дотепну картинку.

У Генштабі ЗСУ дотепно відповіли про "зламані" Хамери (ФОТО) - фото 1

Нагадаємо, що скандал спричинив матеріал розміщений нещодавно у "The Washington Post". Зорема, репортер видання повідомив, що США надали сектору безпеки України допомогу на суму більше $260 млн, однак частина наданої техніки є "не більше, ніж сміттям".

Однак, представник Пентагону Мішель Балданса спростувала такі обвинувачення і повідомила, що Україна отримує найкраще з наявного військове обладнання.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас