У ДТЕК розповіли про перехід підприємств під контроль бойовиків "Л-ДНР"

Співробітники підприємств Донбасу, на яких українське керівництво втратило контроль, були змушені оформитися в нових установах

Depo.
21 квітня 2017 21:32
ФОТО: depo.ua

Про це заявили в ДТЕК, передає Depo.Донбас з посиланням на прес-службу Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і переселенців (МінТОТ).

"Ми були змушені звільнити 36 тис. осіб. Оскільки там були створені клони наших підприємств з такими ж назвами і людей під загрозою змушували звільнятися з наших підприємств і переоформлятися на роботу на новостворені квазіпідпріятія", - повідомив представник ДТЕК.

Як відзначають в міністерстві, три промислові групи в 2016 році сплатили до бюджету України близько 5 мільярдів гривень, з них 1,3 мільярда гривень - Метінвест, 1,5 мільярда гривень - Індустріальний союз Донбасу, 2,4 мільярда гривень - ДТЕК.

Під час зустрічі представників МінТОТ і бізнесу була домовленість створити робочу групу для вирішення проблемних питань, які виникли в результаті втрати контролю над українськими підприємствами і мінімізації негативних наслідків для економіки країни.

Нагадаємо, що суд арештував "віджате" бойовиками майно ДТЕК Ахметова.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас