У "ДНР" підтвердили утримання лише 15 полонених з 200, яких просила Україна
"ДНР" під час сьогоднішнього засідання Тристоронньої контактної групи підтвердила утримання 15 осіб, яких шукає українська сторона
- Донбас
-
11 березня 2020 17:29

Як передає Depo.Донбас, про це повідомила так звана "омбудсмен" "ДНР" Дар'я Морозова терористичним ЗМІ.
Разом з тим, Морозова звинуватила Україну в незавершені процесуальної очистки осіб, які були передані "ДНР" в рамках обміну в грудні 2019 року.
За словами Морозової, на її запити від Києва була отримана відповідь, що питання припинення кримінального переслідування звільнених знаходиться на розгляді у Офісу генерального прокурора України.
Подібні дії сильно ускладнюють процес звільнення утримуваних осіб по обидва боки конфлікту, виправдалася представниця "ДНР".
Нагадаємо, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що один зі списків на обмін полоненими налічує 115 осіб, які перебувають як на Росії, так і на Донбасі й в окупованому Криму.
Вона пояснила також, що цифра 200 фігурує тому, що "ми, офіс уповноваженого й інші органи державної влади України, інколи не можемо встановити точне місце перебування того чи іншого громадянина. Де саме він перебуває.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі
- 09:34У Краматорську ворожий дрон поцілив у 5-поверхівку. Поранено трьох людей, в тому числі дитину ФОТО
- 22:36 З початку поточної доби на фронті відбулося 135 бойових зіткнень
- 16:34 У Донецькій області ЗСУ захопили у полон китайців, які воювали у складі армії рф Відео
- 11:11Вночі під атакою росіян опинилося Добропілля на Донеччині
- 09:29 У Генштабі ЗСУ розповіли, що відбувається на фронті
- 13:16Віталій Кличко з’їздив на передову та передав бійцям оснащення від столичної громади – 3600 дронів, РЕБи, автівки Відео
- 12:58Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинули 616 дітей: Де найбільше
- 09:18 Впродовж минулої доби зафіксовано 145 бойових зіткнень
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:55 На фронті відбулося 11 штурмів за добу, - Генштаб
- 09:43Повітряні сили вночі 3 квітня збили 28 із 39 російських безпілотників
- 22:22 Окупанти за добу майже дві сотні разів намагалися прорвати лінію фронту, - Генштаб
- 19:43Замість Донеччини - Миколаївщина: Солдати будували будинок командиру і отримували за це "бойові" ФОТО
- 09:34 Повітряні сили збили 41 із 74 ворожих дронів: Наслідки атаки фіксують у трьох областях
- 22:45 Ситуація на фронті: Від початку цієї доби відбулося 141 бойове зіткнення
- 20:10На Донеччині група ділків захопила копальню і добула вугілля на понад 5 млрд грн