У День закоханих на Донбасі можна буде одружуватися до опівночі

У День закоханих, 14 лютого, п'ять відділів державної реєстрації актів цивільного стану на Донеччині та чотири на Луганщині, працюватимуть до опівночі

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу Міністерства юстиції України.

"За проектом "Кохання поза часом", який ініціювали минулого року, прийом заяв та проведення державної реєстрації шлюбу триватиме не до встановленого робочого часу, а до опівночі", - йдеться у повідомленні.

На Донеччині розписатися можна буде у Центральному районному у місті Маріуполі відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (87500, м. Маріуполь, пр. Металургів, 21); у Маріупольському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (87555 м. Маріуполь, пр. Металургів, 37), у Краматорському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (84301, м. Краматорськ, вул. Паркова, 10), у Покровському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (85302, м. Покровськ, вул. Центральна, 148), та у Слов'янському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (84121, м. Слов'янськ, вул. Генерала Батюка, 24-б).

На Луганщині взяти шлюб можна буде у Лисичанському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області (93100, м. Лисичанськ, вул. Д.І.Менделєєва, 53), Рубіжанському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області (93000, м. Рубіжне, вул. Руденка,7), Луганському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області (93408, м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, 10), та у Старобільському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області (92700, м. Старобільськ, вул. Центральна, 52).

"Крім того, цього дня усі охочі зможуть відсвяткувати заручини чи провести обряд ювілейного весілля. Вартість церемонії повторного одруження "Ювілейне весілля" становить 176 грн", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас