ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Чехії зняли новий фільм про Україну - "Близький далекий схід"

В основу фільму лягли війна в Україні, життя між руїнами, роздуми і пісні в зоні АТО та непочуті скарги переселенців
Depo.
3 грудня 2015 23:26
ФОТО: depo.ua

Автор фільму, відомий чеський режисер і оператор Філіп Ремунда сам об’їздив країну – від Заходу до українсько-російського кордону, але це вже не перша його подорож. Як розповів режисер, Україною, її долею він цікавиться давно, передає Depo.Донбас з посиланням на "Радіо Свобода".

"Мені не байдужа ситуація в Україні, я стежив за подіями на Майдані і згадав події у нас у 1989 році, Оксамитову революцію, в якій сам брав участь. Мене цікавить Україна, для мене це дуже близька країна", – сказав Фелікс Ремунда.

Чеські кінокритики зазначають, що головною метою показу фільму на телебаченні є наблизити Україну до чехів, щоб і чеський глядач відчув, близькою чи далекою є для нього українська земля.

Прем’єра документального фільму-подорожі «Близький далекий схід» відбудеться ввечері на другому каналі чеського громадського телебачення ČT2 (фільм буде доступний на сайті після виходу в ефір).

Нагадаємо, національна рада кінокритиків США визнала українську стрічку "Плем'я" одним з п'яти найкращих іншомовних фільмів року.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас