Тут живуть люди: В Києві проведуть виставку, щоб привернути увагу до цивільних на лінії фронту

Виставка іспанського фотографа "People live here/Тут живуть люди", присвячена проблемам жителів прифронтового Донбасу, відкриється 17 квітня в Києві

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

"17-30 квітня в музеї "Золоті ворота" буде представлений проект іспанського фотографа Albert Lores, а також короткі відео, зняті самими жителями Сходу України. Відео демонструють реальне життя на лінії розмежування очима тих, хто живе в зоні конфлікту", - йдеться в анонсі події.

фото зі сторінки заходу у соцмережі

Зазначається, що відвідувачі виставки зможуть підписати петицію, що закликає владу активізувати свою діяльність і вжити всіх необхідних заходів, щоб всі українці мали вільний доступ до чистої води.

"В середині квітня 2014 року, з початком бойових дій, жителі українських населених пунктів на лінії розмежування почали писати на своїх воротах "Тут живуть люди", щоб попередити військових і уникнути обстрілу і заселення в будинки. Після 5 років з початку війни, ці написи все ще актуальні. Тут до сих пір живуть люди. В умовах безперервних бойових дій, крім іншого, їх позбавляють основного джерела життя - води", - йдеться  у дописі.

Повідомляють, що відкриття виставки відбудеться 17 квітня о 16:30.

Зазначається, що проект організований групою громадських організацій, які підтримують надання доступу до води в Східній Україні (People in Need, Premiere Urgence Internationale, ADRA Ukraine, Polish Humanitarian Action, ArcheNova і Mama-86), за участю Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас