ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Турчинов: Закон щодо Донбасу дає можливість звільнити ОРДЛО військовим шляхом (ВІДЕО)

Закон про особливості державної політики в непідконтрольних уряду районах Донбасу дає можливість використовувати силові методи вирішення конфлікту

Depo.
13 лютого 2018 21:50
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це в інтерв'ю "Громадському" заявив секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Як він зазначив, по-перше, на рівні закону Росія визнається країною-агресором. Це одразу перекреслює плани Путіна щодо маскування військової агресивної операції під миротворчу. Те, що він хотів зробити і те, що вже навіть обговорювалося в ООН. Тобто, цей закон узагалі не дає можливості Росії називати себе миротворцем, тому що не можна бути миротворцем і агресором одночасно.

Друге - закон чітко визначає технологію захисту громадян України, які залишилися на окупованій території, і також тих, хто змушені були покинути власні домівки й нині перебувають в Україні, але втратили майно, нерухомість тощо.

"У законі чітко зазначено, що будь-які акти, складені на окупованій території, не мають жодного юридичного сенсу. Ми реально захищаємо наших громадян від свавілля й терору, в якому вони змушені сьогодні перебувати", - підкреслив Турчинов.

За його сдовами, даючи пріоритет дипломатичних заходів, закон чітко дає можливість використовувати весь потенціал силового боку, Збройні сили та інші силові інституції для захисту країни, відбиття агресії, зокрема відновлення суверенітету нашої країни на окупованій території".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook