ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тука розповів, скільки з визволених заручників жителів "Л-ДНР"

Серед звільнених із полону на Донбасі цивільних є 28 осіб, які до того, як потрапили в заручники, проживали на окупованій території

Depo.
19 січня 2018 22:36
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це в ефірі "Громадського" сказав заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

"Із 42-х (звільнених з полону цивільних, - ред.) 28 людей є з тимчасово неконтрольованих територій або з окупованих територій і щонайменше в 12 з них відсутні взагалі будь-які документи, в тому числі і паспорти", - сказав він.

Міністерство надаватиме їм допомогу, запевнив Тука. Зокрема юридичну, що допоможе відновити документи та стати на облік як тимчасово переміщені осіб.

Крім того, за його словами, звільнені з полону можуть отримати одноразову матеріальну допомогу. Цей документ зараз на погодженні в міністерстві фінансів і міністерстві юстиції.

"Кілька цих людей, здається, 14 осіб виявили бажання поїхати в інші регіони України, 8 - потребують додаткового медичного лікування, а решта поки не визначилася з остаточним місцем проживання", - повідомив Тука.

Житло цим людям надається благодійним фондом тимчасово, а у подальшому вони мають бути забезпечені житлом на загальних умовах як всі вимушені переселенці.

Тука також додав, що окремої категорії щодо цих людей ані в законі, ані в підзаконних актах не існує.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook