ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Царьов вже скиглить, що Росія його виганятиме через українське громадянство

Одіозний "регіонал" та "новорос-невдаха" Олег Царьов, що після Революції Гідності втік на Росію, жаліється, що "русскіє його кинули"
Depo.
2 грудня 2015 13:37
ФОТО: depo.ua
Царьов вже скиглить, що Росія його виганятиме через українське громадянство
Царьов вже скиглить, що Росія його виганятиме через українське громадянство

На своїй сторінці у Фейсбуці він написав великий текст з заголовком "Русскіє своіх не бросают?" з оберунням через те, що Росія з 1 грудня заборонятиме громадянам України в'їзд в країну за порушення строків перебування на території РФ, передає Depo.Донбас.

Царьов, який є громадянином України, і живе у анексованому Криму, де діють російські закони, тепер змушений буде шукати офіційні приводи, щоб залишатися на цій території. Так само, як і інші громадяни України, які втекли у РФ.

"Чи всім біженцям вдалося вирішити питання з придбання статусу? Звичайно, ні. Скільки ж громадян потрапить під "депортацію"? Із усього кількості приїхали з України близько 600 000 осіб, за даними ФМС, на сьогоднішній момент є порушниками режиму перебування на території Росії.  Теоретично нові зміни не повинні торкнутися біженців з Донбасу. На практиці колишні жителі Донецької та Луганської областей, звертаючись в ФМС, стикаються з великою кількістю проблем", - жаліється Царьов.

Він вважає рішення щодо українців безглуздим, бо вони гарні гастарбайтери.

"Посилення правил перебування українців в РФ виглядає особливо безглуздо, навіть абсурдно на тлі демографічних втрат, яких зазнала Росія за останні роки. Українські мігранти - відмінний трудовий резерв. Вони збігаються з росіянами за менталітетом, культурі, освіті. Вони швидко асимілюються в суспільство. Вони готові братися за будь-яку роботу, і роблять її краще корінних росіян. Їм просто діватися нікуди!" - пише Царьов.

Нагадаємо, Росія починаючи з 1 грудня дня буде забороняти громадянам України в'їзд в країну за порушення строків перебування на території Росії

До громадян України, які порушили або порушують надалі після в'їзду дозволений строк перебування на території РФ (90 днів протягом 180 днів) та не оформили дозвільні документи, будуть застосовуватися заходи адміністративного характеру, в тому числі встановлення заборони в'їзду в Російську Федерацію

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас