ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Три українські радіостанції почали мовлення в ОРДЛО

Українські радіостанції - Радіо НВ, Голос Донбасу (НСТУ) і UA:Радіо Промінь (НСТУ) - розпочали мовлення на окупованій території Донецької області

Depo.
12 грудня 2018 23:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації, передає Depo.Донбас.

Ретрансляція здійснюється з 190-метрової теле- та радіовежі у місті Гірник за 15 км від лінії розмежування. Радіус покриття сигналу становить 90 км, у тому числі на непідконтрольну українській владі територію.

Таким чином, на окупованій території вже офіційно мовлять шість українських FM-радіостанцій: Радіо НВ, Голос Донбасу (НСТУ), UA:Радіо Промінь (НСТУ). Армія ФМ, UA: Українське радіо, Країна ФМ. Аналогове мовлення здійснюють телеканали UA: Донбас (НСТУ) та UATV. Незабаром відбудеться запуск ще восьми радіостанцій та восьми цифрових телеканалів.

В облдержадміністрації додали, що окупаційна влада намагається глушити сигнал з Гірницькій телевежі безпосередньо в окупованому Донецьку, однак це не заважає поступово збільшувати кількість мовників на нових частотах і, таким чином, обходити перешкоди.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook