Торецьку засудили трьох мешканців за співпрацю з бойовиками "ДНР"

За матеріалами Служби безпеки України у Вінницькій області засуджено трьох учасників інформаторськоі мережі терористичної організації "ДНР".

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що жителі Торецькому збирали дані про позиції, дислокації, чисельності, маршрутах пересування сил і засобів Збройних Сил України та інших військових формувань України, які брали участь у проведенні АТО.

Отримані відомості інформатори по телефону передавали своїм кураторам, які в свою чергу доповідали їх представнику незаконних збройних формувань. Надалі інформація використовувалася учасниками терористичної організації "ДНР" у веденні злочинної діяльності, зокрема, здійсненні диверсійних атак, артилерійських обстрілів місць дислокації українських військовослужбовців і військової техніки.

Співробітники СБУ затримали спільників терористів за місцем проживання в Торецькому в грудні 2016 року. Під час санкціонованих слідчих дій у зловмисників вилучено мобільні пристрої, через які здійснювався зв'язок з кураторами.

Під час досудового розслідування підозрювані визнали свою провину в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Рішенням Вінницької міської суду затриманим призначено покарання у вигляді трьох років і десяти місяців позбавлення волі. Вироки вступили в законну силу, - вказується в повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас