"Топаз", якому лишилося сидіти близько 2 років, може просити амністію, - адвокат
Засуджений до 8 років ув'язнення Гнат Кромський, відомий на прізвисько "Топаз", може подати клопотання про умовно-дострокове звільнення або прохання про амністію
- Донбас
-
30 січня 2018 23:51
Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Громадське" заявив його адвокат Олександр Шадрин.
"Кромський має право подати клопотання на умовно-дострокове звільнення або прохання про амністію", - сказав він.
Також, за його словами, Кромському не врахували дні, проведені в СІЗО.
Нагадаємо, Топаз" стверджує, що отримав пропозицію брати участь в обміні на українських заручників, незаконно утримуваних на території ОРДЛО, але відмовився.
30 січня Київський районний суд Харкова оголосив вирок активному учаснику масових заворушень у Харкові навесні 2014 року, антимайданівцю Ігнату Кромському ("Топаз") та засудив його до 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на правах власності майна. За "законом Савченко" Кромському залишиться відбувати покарання близько 2 років.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:25З Донеччини до Львівщини евакуювали дві сотні кіз унікальної породи
- 10:18Підприємець з Луганщини привласнив 35 млн грн, призначених для закупівлі техніки для ЗСУ
- 21:50 Українські школи готують до роботи під час блекаутів
- 12:55Росіяни вдарили ракетами по Святогірську на Донеччині. Зруйновано багатоповерхівки, є поранені
- 12:31На Донеччині за добу через обстріли загинули шестеро людей
- 10:10На Донеччині затримали двох ворожих коригувальниць
- 10:16Між Силами оборони України та російськими військами минулої доби відбулися 203 бойові зіткнення
- 17:54У Краматорську через вибух у гуртожитку загинула дитина
- 09:19 Важка доба: Ворог більш як 200 разів намагався прорвати лінію фронту
- 08:44 Вночі ППО збила 43 ворожі безпілотники з 58
- 23:18 У Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на фронті під кінець 1 205-ої доби збройної агресії рф проти України
- 18:32 В ГУР назвали ім'я мільйонного знищеного росіянина (ВІДЕО) Відео
- 22:02 Більше півтори сотні дітей на Донеччині дотепер проживають у зоні примусової евакуації
- 12:56У Родинському на Донеччині росіяни знову обстріляли рятувальну частину
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 09:02Російська армія завдала удару по Краматорську, поранено цивільного
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 22:45 Ворог атакує: окупаційна армія за добу 167 штурмувала позиції ЗСУ, майже три десятки боїв тривають і зараз
- 22:31Новий потяг курсуватиме між Прикарпаттям та Донеччиною